Bez osvetlenia v dome je rozhodujúca ale len príjem

Osvetlenie svietidlá v podobe extrémne značnú časť nákladov na elektrickú energiu, v niektorých prípadoch až 40 %. Každoročne, jednoducho pre svetlo, môžete investovať niekoľko tisíc korún. My vám odporúčame, aby ste sa o tom tieto ceny efektívne minimalizovať energeticky úsporné osvetlenie nie je tiež ťažké, a tiež aj vás akýmkoľvek spôsobom obmedzovať pohodlie.

Bez osvetlenia v dome je rozhodujúca ale len príjem

Stačí vymeniť nevhodné žiarovky, ako aj zvážiť spôsob použitia svietidlá svietidlá Čo konkrétne by ste mali urobiť, aby sa na svetlo šetriť Ako hlavné svetlo používať energeticky úsporné žiarivky eliminovať typické žiarovky, rovnako ako halogénové žiarovky. Majú jednu výraznú nevýhodu– len menej ako 10% z dodávaného napájacieho využili na svetlo, zvyšok sa previesť na teplo. Ich nahradiť kompaktné žiarivky, ktoré šetrí vám približne 80% energie a majú až 15 x dlhšiu životnosť. Hodí všade tam, kde potrebujete slušný svetlo, potom v lustre, lampy a sconces v obývacej alebo mládežník miestnosti alebo v kuchyni ak sa vyšetrenie, ste naozaj veľké, na trhu nie sú bežne dostupné energeticky úsporné svetlá s funkciou stmievania, ktoré vám umožňuje prispôsobiť intenzitu vašich požiadaviek a čas dňa.

Ak chcete stlmiť je samozrejme spotreba je úmerne nižšia možno, že ste v skutočnosti konzultuje s vyhlásením, že cfl zraní oči, ako aj ich svetlo je tiež chladný napriek tomu, že je to len mýtus, vzhľadom na fakt, že aj žiarivky môže byť podobným spôsobom príjemné ako nadčasové žiarovky. Stačí len vedieť, ako si vybrať vhodné kritériá. Pre teplé biele svetlo, tak hľadať na obale výrobku z fluorescenčné hodnotu 2 500 K až 2 700 K ak je to možné, zachovať vaše svetlo LED svetlá extra účinné a ekologické osvetlenie používa LED žiarovka ale uvedomte si, že potrebujú trochu vyššie investície, ako aj extra takže, ak chcete, aby sa používanie svetiel, ktoré môžu osvetliť veľkú časť miestnosti.

Pri nákupe preto pozorovať nielen luminiscenčných zmeniť,

Koľko bude žiarovka žiara, ale aj na uhol osvetlenia, čo naznačuje, koľko určite bude rozptyľovať svetlo do priestoru všetky rovnaké, môžete začať s oveľa menej účinné, cenovo dostupnejšie druhy, ktoré sú ideálne zapadajú do unfrequented miestach, kde nemusíte tráviť toľko času.

Pri nákupe preto pozorovať nielen luminiscenčných zmeniť,

LED žiarovky v tejto súvislosti môžete využiť na schodištiach, chodbách, v umyváreň alebo izba alebo ako znamenie nočné osvetlenie v celom dome nezabudnite vypnúť svetlo tento odporúčania pôvodne prvý pohľad môže zdať ako samozrejmosť. Ale ruku na srdce, naozaj v oblasti, dim, keď sa už dlhší čas ste odchode majte na pamäti, že svetlo na zbytočne platiť, a tiež aj počas zrejmé, čas, v ktorom si myslíte o, ako príklad, rýchly nákup alebo chodiť s psa samozrejme, tento sprostredkovania musí prísť blízko k citom. V prípade, izba odchádzaš na pár desiatok sekúnd alebo minút, nemá zmysel znížiť životnosť energeticky úsporné žiarovky tiež časté zapínanie aj vypínanie každá koruna je dobrá, rovnako ako šancu na zachovanie sú vždy vítané.

Prečo sa oplatí ísť na to múdro. Jednoduché techniky je zložená v obchodnej žiarovky žiarovky pre efektívne LED žiarovky. Prečo je to tak skvelé a tam, kde tieto žiarovky kúpiť všetko sa vám bude určite zistiť, v tejto písať-up Úspora energie LED žiarovky majú výrazne nižšiu spotrebu energie než žiarovky klasické. Súčasťou je výsledkom toho, že zbytočne vynechajte, rovnako teplo ako aj power účinne využívať len na výrobné svetla ponuku LED osvetlenie je veľmi široký, rovnako ako si môžete vybrať z rôznych druhov, ktoré sa líšia reťazec, svetelná sila alebo odtieň svetla.